Zasady rejestracji E-learning

REJESTRACJA

Jeżeli nie masz jeszcze konta, prosimy o jego utworzenie w panelu rejestracyjnym.

Po wpisaniu adresu mailowego (który jest jednocześnie loginem) i utworzeniu hasła przechodzisz do panelu administracyjnego.

W panelu administracyjnym prosimy o wprowadzenie danych firmy (które również będą podstawą do wystawienia Faktury) a następnie wprowadzenie osób do przeszkolenia wybierając grupę szkolenia. Przy każdym pracowniku ukaże się cena za poszczególne szkolenie. Jeżeli chcemy przeszkolić siebie jako pracodawcę to wprowadzy także swoje dane. Po zakończeniu wprowadzania wyznaczonych osob na Twojego maila zostanie wysłany link aktywacyjny z informacjami w celu aktywacji konta.

Po aktywacji konta zostaną automatycznie widoczne hasła dla osób które wprowadziłeś w Twoim panelu administracyjnym, logujesz się do niego podając swój mail/login i hasło, które wcześniej utworzyłeś. Przekaż je wprowadzonym osobom aby się zalogowały na stronie centrumergon.pl/logowanie w polu „Logowanie Pracownika” na dowolnym komputerze z dostępem do internetu. Po zalogowaniu zostaną im udostępnione materiały szkoleniowe zakończone testem sprawdzającym wiedzę.

W każdej chwili zarówno Ty jak i Twoi pracownicy będą mogli się z nami kontaktować telefonicznie lub mailowo w celu wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości - KONTAKT.

Na odbycie szkolenia każdy użytkownik ma 30 dni od momentu aktywacji Twojego konta z nieograniczoną w tym czasie liczbą logowań. Dostęp do platformy e-learning jest całodobowy. Aby szkolenie zostało zakończone pozytywnie należy zapoznać się z udostępnionymi materiałami szkoleniowymi i rozwiązać test odpowiadając poprawnie na minimum 80% pytań. W razie zdobycia mniej niż 80% poprawnych odpowiedzi szkolenie oraz test można odbyć ponownie.

W każdej chwili możesz śledzić przebieg szkolenia pracowników w Twoim panelu administracyjnym.


Po pozytywnym odbyciu szkolenia przez Ciebie i/lub Twoich pracowników otrzymasz fakturę pro formę )na kwotę zawarta przy wprowadzaniu pracowników) dostępną do pobrania w Twoim panelu administracyjnym. Po jej opłaceniu wyślemy na adres Twojej firmy listem poleconym zaświadczenie(a) potwierdzające odbycie szkolenia oraz oryginał faktury. Istnieje możliwość natychmiastowego wysłania zaświadczenia w wersji elektronicznej. Każde zaświadczenie posiada swój indywidualny numer, dzięki któremu można udokumentować przebieg szkolenia i odtworzyć dokumentację w razie potrzeby.

Aby zarejestrować swoją firmę kliknij: REJESTRUJ

 

E-learning

Więcej

Obsługa BHP firm

Więcej

Szkolenia BHP

Więcej

Pierwsza pomoc

Więcej

Usługi PPoż

Więcej

RODO

Więcej

Zaufali nam