Usługi PPOŻ

Szkolenia PPOŻ, ochrona przeciwpożarowa i usługi PPOŻ są to czynności, na które składają się różnego rodzaju działania, które zapobiegają i zwalczają pożary. Wszelkiego rodzaju przedsięwzięcia, których celem jest ochrona życia, zdrowia, mienia i środowiska, powinna stanowi wartość priorytetową każdego człowieka.

Realizowane przez nas cykle szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej i usług PPOŻ, pozwolą każdemu z Państwa, zyskać stosowną wiedzę zarówno w praktyce jak i w teorii. Dążymy do pełnego przekazania wiedzy, która w przyszłości będzie mogła zaowocować właściwym zachowaniem w przypadku pojawienia się ewentualnego pożaru.

Naszym zadaniem w zakresie tych usług jest również opracowywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, wykonywania kontroli stanu bezpieczeństwa, jak również i wyposażania obiektów w instrukcje przeciwpożarowe, znaki bezpieczeństwa i podręczny sprzęt gaśniczy.

Szkolenie zakończone jest wydaniem imiennych zaświadczeń, potwierdzających uczestnictwo w szkoleniu. Szkolenie odbywa się w siedzibie zamawiającego, ponieważ pomaga to w dopasowaniu indywidualnego harmonogramu i planu szkolenia do indywidualnych potrzeb klienta.

 

WYKONUJEMY RÓWNIEŻ PRZEGLĄDY GAŚNIC, HYDRANTÓW WEWNĘTRZNYCH I ZEWNĘTRZNYCH !!!

 

Zadzwoń lub Napisz już TERAZ a przygotujemy indywidualną ofertę cenową dla Ciebie i Twojej firmy - Kontakt

E-learning

Więcej

Obsługa BHP firm

Więcej

Szkolenia BHP

Więcej

Pierwsza pomoc

Więcej

Usługi PPoż

Więcej

RODO

Więcej

Zaufali nam